KVALITA - SON.hyx - Nové křišťálové sklo

 

 

 

SON.hyx - Nové křišťálové sklo:
 
 
PRŮHLEDNÉ

LESKLÉ

ČIRÉ

DOKONALE

PROPOUŠTÍ

SVĚTLO

ODOLNÉ ZŮSTÁVÁ PEVNÉ A BEZE ZMĚN

PO VÍCE NEŽ 4000 CYKLŮ

PRŮMYSLOVÉHO MYTÍ

ZVUČNÉ ZESILUJE ZVUK

 

 

 

Křišťálové sklo firmy Luigi Bormioli se vždy vyrábělo z nejčistších surovin, bez olova a moderními technologickými postupy. Takto vyrobené sklo je mimořádně průhledné a má vysoký lesk.
Mezinárodní klasifikace skla definuje různé druhy skla pouze na základě použitých surovin a určuje, do které třídy patří.

 
Pro dosažení absolutní průhlednosti, čistoty a pevnosti jsou však velmi důležité i další faktory, a to používané technologické postupy. 
Tyto vlastnosti lze objektivně hodnotit pouze kvantitativním měřením. U firmy Luigi Bormioli jsou tato měření široce využívána.

 
Od vytvoření prvního křišťálového skla, které je dílem našeho výzkumného oddělení, firma Luigi Bormioli do výzkumu investovala i nadále. Po přibližně roce a půl zkoušení vytvořily naše laboratoře nové sklo (bezolovnaté), které radikálním způsobem zlepšuje vlastnosti skla současného, zejména pokud jde o mechanické a chemické vlastnosti, a značně zlepšuje optické vlastnosti. Tento nový materiál, nazvaný , byl vytvořen za použití vyspělých technologických postupů. Jedná se o křišťálové sklo vynikajících vlastností, jehož vysoká zvučnost (akustické vlastnosti) je typická pro velmi kvalitní sklo.

 
Výjimečnost křišťálového skla spočívá v tom, že jeho vlastnosti jsou kvantitativně měřitelné, výjimečné a tudíž hodné všeobecného uznání.